Os 3786 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 19.27 | ||||
Lupěné | 19.30 | 19.30 | |||
Hoštejn | 19.34 | 19.34 | |||
Tatenice | 19.37 | 19.37 | |||
Krasíkov | 19.39 | 19.39 | |||
Žichlínek | 19.42 | 19.42 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 19.46 | 19.46 | |||
Rudoltice v Čechách | 19.49 | 19.50 | |||
Třebovice v Čechách | 19.55 | 19.59 | |||
Česká Třebová | 20.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci