Os 3783 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 16.26 | ||||
Třebovice v Čechách | 16.31 | 16.31 | |||
Rudoltice v Čechách | 16.37 | 16.37 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | x | 16.40 | 16.40 | ||
Žichlínek | x | 16.43 | 16.43 | ||
Krasíkov | x | 16.46 | 16.46 | ||
Tatenice | x | 16.48 | 16.48 | ||
Hoštejn | x | 16.52 | 16.52 | ||
Lupěné | x | 16.56 | 16.56 | ||
Zábřeh na Moravě | 17.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci