Os 3721 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.30 | ||||
Olomouc-Nové Sady | 12.33 | 12.34 | |||
Nemilany | 12.36 | 12.36 | |||
Kožušany | 12.39 | 12.39 | |||
Blatec | 12.42 | 12.44 | |||
Vrbátky | 12.48 | 12.49 | |||
Kraličky | 12.51 | 12.51 | |||
Vrahovice | 12.54 | 12.54 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 12.57 | 13.00 | |||
Bedihošť | 13.04 | 13.04 | |||
Čelčice | 13.08 | 13.08 | |||
Pivín | 13.10 | 13.11 | |||
Doloplazy | 13.15 | 13.15 | |||
Nezamyslice | 13.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci