Os 3660 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hanušovice | 14.20 | ||||
Hanušovice Holba | x | 14.23 | 14.23 | ||
Raškov | x | 14.26 | 14.26 | ||
Bohdíkov | 14.28 | 14.29 | |||
Komňátka | x | 14.32 | 14.32 | ||
Ruda nad Moravou | 14.35 | 14.39 | |||
Bartoňov | x | 14.41 | 14.41 | ||
Bohutín | x | 14.45 | 14.45 | ||
Bludov lázně | x | 14.48 | 14.48 | ||
Bludov | 14.52 | 14.56 | |||
Šumperk | 15.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci