Os 3643 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.37 | ||||
Hlušovice | x | 19.43 | 19.43 | ||
Bohuňovice | 19.47 | 19.48 | |||
Štarnov | x | 19.51 | 19.51 | ||
Šternberk | 19.56 | 19.57 | |||
Babice u Šternberka | x | 20.00 | 20.00 | ||
Mladějovice | x | 20.04 | 20.04 | ||
Újezd u Uničova | 20.08 | 20.09 | |||
Uničov zastávka | x | 20.13 | 20.13 | ||
Uničov | 20.17 | 20.49 | |||
Troubelice | 20.54 | 20.54 | |||
Troubelice zastávka | x | 20.58 | 20.58 | ||
Nová Hradečná | x | 21.01 | 21.01 | ||
Libina | 21.08 | 21.08 | |||
Hrabišín | x | 21.14 | 21.14 | ||
Nový Malín | x | 21.21 | 21.21 | ||
Šumperk | 21.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci