Os 3638 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + Btn753 + 843 + 814.2 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 16.30 | ||||
Nový Malín | 16.36 | 16.36 | |||
Hrabišín | 16.43 | 16.43 | |||
Libina | 16.48 | 16.52 | |||
Nová Hradečná | 16.59 | 16.59 | |||
Troubelice zastávka | 17.01 | 17.02 | |||
Troubelice | 17.05 | 17.06 | |||
Uničov | 17.12 | 17.35 | |||
Uničov zastávka | 17.38 | 17.38 | |||
Újezd u Uničova | 17.42 | 17.43 | |||
Mladějovice | 17.47 | 17.47 | |||
Babice u Šternberka | 17.51 | 17.51 | |||
Šternberk | 17.55 | 17.58 | |||
Štarnov | 18.02 | 18.02 | |||
Bohuňovice | 18.05 | 18.09 | |||
Hlušovice | 18.12 | 18.12 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 18.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci