Os 3547 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.36 | ||||
Bystrovany | 11.42 | 11.42 | |||
Velká Bystřice | 11.45 | 11.46 | |||
Velká Bystřice zastávka | 11.48 | 11.48 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 11.52 | 11.53 | |||
Hlubočky zastávka | 11.55 | 11.55 | |||
Hlubočky | 11.58 | 11.59 | |||
Hrubá Voda zastávka | 12.02 | 12.02 | |||
Hrubá Voda | 12.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci