Os 3429 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 18.42 | ||||
Opava-Komárov | 18.46 | 18.46 | |||
Štítina | 18.49 | 18.50 | |||
Mokré Lazce | 18.52 | 18.52 | |||
Lhota u Opavy | 18.54 | 18.54 | |||
Háj ve Slezsku | 18.57 | 18.58 | |||
Jilešovice | 19.01 | 19.01 | |||
Děhylov | 19.04 | 19.05 | |||
Ostrava-Třebovice | 19.09 | 19.09 | |||
Ostrava-Svinov | 19.12 | 19.22 | |||
Ostrava-Vítkovice | 19.28 | 19.29 | |||
Ostrava-Kunčice | 19.34 | 19.37 | |||
Ostrava-Bartovice | 19.42 | 19.42 | |||
Šenov | 19.44 | 19.44 | |||
Havířov | 19.48 | 19.49 | |||
Havířov střed | 19.51 | 19.51 | |||
Havířov-Suchá | 19.53 | 19.53 | |||
Horní Suchá | 19.56 | 19.56 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 19.59 | 20.00 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.05 | 20.05 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci