Os 3404 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.17 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 5.22 | 5.22 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 5.28 | 5.28 | |||
Horní Suchá | 5.31 | 5.32 | |||
Havířov-Suchá | 5.34 | 5.35 | |||
Havířov střed | 5.36 | 5.36 | |||
Havířov | 5.38 | 5.39 | |||
Šenov | 5.43 | 5.43 | |||
Ostrava-Bartovice | 5.47 | 5.47 | |||
Ostrava-Kunčice | 5.52 | 5.55 | |||
Ostrava-Vítkovice | 5.59 | 6.00 | |||
Ostrava-Svinov | 6.07 | 6.08 | |||
Háj ve Slezsku | 6.21 | 6.24 | |||
Štítina | 6.29 | 6.29 | |||
Opava-Komárov | 6.32 | 6.35 | |||
Opava východ | 6.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci