Os 3306 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Btee285 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 14.20 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 14.26 | 14.27 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 14.30 | 14.30 | |||
Ostrava-Svinov | 14.34 | 14.44 | |||
Polanka nad Odrou | 14.48 | 14.48 | |||
Jistebník | 14.52 | 14.52 | |||
Studénka | 14.58 | 15.04 | |||
Hladké Životice | 15.07 | 15.08 | |||
Suchdol nad Odrou | 15.12 | 15.13 | |||
Jeseník nad Odrou | 15.16 | 15.16 | |||
Polom | 15.20 | 15.21 | |||
Bělotín | 15.24 | 15.24 | |||
Hranice na Moravě | 15.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci