Os 3147 | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + Bdt280 + Bdtee286/Bdtee287 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 17.55 | ||||
Kunčice pod Ondřejníkem | 18.03 | 18.04 | |||
Čeladná | 18.09 | 18.09 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 18.15 | 18.16 | |||
Pržno | 18.20 | 18.20 | |||
Baška | 18.24 | 18.25 | |||
Frýdek-Místek | 18.29 | 18.33 | |||
Lískovec u Frýdku | 18.37 | 18.38 | |||
Paskov | 18.43 | 18.45 | |||
Vratimov | 18.49 | 18.49 | |||
Ostrava-Kunčice | 18.53 | 18.55 | |||
Ostrava-Kunčičky | 18.58 | 18.58 | |||
Ostrava střed | 19.01 | 19.02 | |||
Ostrava-Stodolní | 19.03 | 19.03 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 19.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci