Os 3109 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 19.24 | ||||
Hostašovice | 19.34 | 19.34 | |||
Mořkov hlavní trať | 19.39 | 19.39 | |||
Veřovice | 19.45 | 19.46 | |||
Frenštát pod Radhoštěm město | 19.54 | 19.54 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 19.57 | 19.58 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 20.05 | 20.06 | |||
Čeladná | 20.10 | 20.10 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 20.15 | 20.16 | |||
Pržno | 20.20 | 20.20 | |||
Baška | 20.24 | 20.25 | |||
Frýdek-Místek | 20.29 | 20.33 | |||
Lískovec u Frýdku | 20.37 | 20.38 | |||
Paskov | 20.43 | 20.45 | |||
Vratimov | 20.49 | 20.49 | |||
Ostrava-Kunčice | 20.53 | 20.55 | |||
Ostrava-Kunčičky | 20.58 | 20.58 | |||
Ostrava střed | 21.01 | 21.02 | |||
Ostrava-Stodolní | 21.03 | 21.03 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 21.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci