Os 2953 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 19.35 | ||||
Bohumín | 19.41 | 19.43 | |||
Dolní Lutyně | 19.46 | 19.47 | |||
Dětmarovice | 19.50 | 19.51 | |||
Karviná hlavní nádraží | 19.59 | 20.00 | |||
Louky nad Olší | 20.11 | 20.11 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.13 | 20.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.19 | 20.21 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 20.24 | 20.25 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 20.27 | 20.27 | |||
Třinec (Trzyniec) | 20.30 | 20.31 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 20.33 | 20.34 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 20.36 | 20.36 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 20.39 | 20.40 | |||
Hrádek (Gródek) | 20.42 | 20.43 | |||
Návsí (Nawsie) | 20.45 | 20.46 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 20.49 | 20.50 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 20.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci