Os 2951 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 18.35 | ||||
Bohumín | 18.41 | 18.43 | |||
Dolní Lutyně | 18.46 | 18.47 | |||
Dětmarovice | 18.50 | 18.51 | |||
Karviná hlavní nádraží | 18.59 | 19.00 | |||
Karviná-Darkov | 19.03 | 19.03 | |||
Louky nad Olší | 19.11 | 19.11 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 19.13 | 19.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 19.19 | 19.21 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 19.24 | 19.25 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 19.27 | 19.27 | |||
Třinec (Trzyniec) | 19.30 | 19.31 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 19.33 | 19.34 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 19.36 | 19.36 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 19.39 | 19.40 | |||
Hrádek (Gródek) | 19.42 | 19.43 | |||
Návsí (Nawsie) | 19.45 | 19.46 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 19.49 | 19.50 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 19.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci