Os 2948 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 18.02 | ||||
Bocanovice (Boconowice) | 18.06 | 18.07 | |||
Návsí (Nawsie) | 18.10 | 18.11 | |||
Hrádek (Gródek) | 18.13 | 18.14 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 18.17 | 18.18 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 18.20 | 18.21 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 18.23 | 18.23 | |||
Třinec (Trzyniec) | 18.26 | 18.27 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 18.29 | 18.29 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 18.31 | 18.32 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.35 | 18.37 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 18.43 | 18.43 | |||
Louky nad Olší | 18.46 | 18.46 | |||
Karviná hlavní nádraží | 18.57 | 18.58 | |||
Dětmarovice | 19.06 | 19.07 | |||
Dolní Lutyně | 19.10 | 19.11 | |||
Bohumín | 19.15 | 19.16 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 19.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci