Os 2845 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 15.52 | ||||
Ostrava-Vítkovice | 15.58 | 15.59 | |||
Ostrava-Kunčice | 16.04 | 16.07 | |||
Ostrava-Bartovice | 16.12 | 16.12 | |||
Šenov | 16.14 | 16.14 | |||
Havířov | 16.18 | 16.19 | |||
Havířov střed | 16.21 | 16.21 | |||
Havířov-Suchá | 16.23 | 16.23 | |||
Horní Suchá | 16.25 | 16.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 16.28 | 16.29 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.34 | 16.34 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci