Os 28344 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 19.05 | ||||
Mutišov | x | 19.12 | 19.12 | ||
Dolní Bolíkov | x | 19.15 | 19.15 | ||
Peč | x | 19.19 | 19.19 | ||
Urbaneč | x | 19.23 | 19.23 | ||
Dačice město | 19.29 | 19.30 | |||
Dačice | 19.31 | 19.32 | |||
Malý Pěčín | x | 19.36 | 19.36 | ||
Velký Pěčín | x | 19.39 | 19.39 | ||
Slaviboř | x | 19.42 | 19.42 | ||
Radkov | x | 19.46 | 19.46 | ||
Telč-Staré Město | x | 19.51 | 19.51 | ||
Telč | 19.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci