Os 27919 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 18.43 | ||||
Tchořovice | x | 18.49 | 18.49 | ||
Lnáře | 18.52 | 18.53 | |||
Hradiště u Blatné | x | 18.55 | 18.55 | ||
Kasejovice | 18.59 | 19.01 | |||
Životice | x | 19.08 | 19.08 | ||
Kotouň | x | 19.11 | 19.11 | ||
Želvice | x | 19.16 | 19.16 | ||
Třebčice | x | 19.19 | 19.19 | ||
Nepomuk | 19.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci