Os 27913 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 13.23 | ||||
Tchořovice | x | 13.29 | 13.29 | ||
Lnáře | 13.32 | 13.33 | |||
Hradiště u Blatné | x | 13.35 | 13.35 | ||
Kasejovice | 13.39 | 13.41 | |||
Životice | x | 13.48 | 13.48 | ||
Kotouň | x | 13.51 | 13.51 | ||
Želvice | x | 13.56 | 13.56 | ||
Třebčice | x | 13.59 | 13.59 | ||
Nepomuk | 14.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci