Os 2760 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 20.36 | ||||
Velká nad Veličkou | 20.38 | 20.39 | |||
Louka u Ostrohu | x | 20.44 | 20.44 | ||
Lipov | 20.46 | 20.47 | |||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | x | 20.52 | 20.52 | ||
Veselí nad Moravou | 20.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci