Os 27322 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.35 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 18.37 | 18.38 | |||
Plzeň-Zadní Skvrňany | x | 18.42 | 18.42 | ||
Plzeň-Křimice | 18.45 | 18.45 | |||
Vochov | x | 18.47 | 18.47 | ||
Kozolupy | 18.50 | 18.50 | |||
Plešnice | x | 18.56 | 18.56 | ||
Pňovany zastávka | x | 19.00 | 19.00 | ||
Pňovany | 19.04 | 19.05 | |||
Blahousty | x | 19.10 | 19.10 | ||
Trpísty | 19.16 | 19.16 | |||
Lomnička | x | 19.20 | 19.20 | ||
Cebiv | 19.24 | 19.25 | |||
Strahov | x | 19.29 | 19.29 | ||
Břetislav | x | 19.34 | 19.34 | ||
Kokašice | x | 19.38 | 19.38 | ||
Konstantinovy Lázně | 19.40 | 19.40 | |||
Bezdružice | 19.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci