..: Trasa vlaku Os 27112 - JŘ 2016 :..
Os 27112
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Nová Role   14.38 
  Božičany Neobsazená zastávka x14.41 14.41 
  Mírová Neobsazená zastávka x14.44 14.44 
  Chodov  14.50 15.04 
  Nové Sedlo u Lokte  15.07 15.08 
  Loučky Neobsazená zastávka x15.10 15.10 
  Loket  15.15 15.15 
  Loket předměstí  15.18  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster