..: Trasa vlaku Os 27111 - JŘ 2016 :..
Os 27111
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Loket předměstí   4.50 
  Loket  4.52 4.55 
  Loučky Neobsazená zastávka x5.00 5.00 
  Nové Sedlo u Lokte  5.03 5.10 
  Chodov  5.13 5.22 
  Mírová Neobsazená zastávka x5.28 5.28 
  Božičany Neobsazená zastávka x5.31 5.31 
  Nová Role  5.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster