Os 27003 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Merklín | 6.59 | ||||
Hroznětín zastávka | x | 7.01 | 7.01 | ||
Hroznětín | 7.03 | 7.04 | |||
Velký Rybník | x | 7.07 | 7.07 | ||
Sadov-Podlesí | x | 7.12 | 7.12 | ||
Sadov | 7.14 | 7.15 | |||
Dalovice | 7.20 | 7.21 | |||
Karlovy Vary | 7.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci