Os 26851 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 16.02 | ||||
Mikulov-Nové Město | x | 16.06 | 16.06 | ||
Mikulov v Krušných horách | x | 16.13 | 16.13 | ||
Dubí | 16.21 | 16.27 | |||
Hrob | 16.37 | 16.38 | |||
Osek město | 16.44 | 16.46 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 16.52 | 16.52 | ||
Louka u Litvínova | 16.54 | 17.00 | |||
Lom u Mostu | x | 17.04 | 17.04 | ||
Teplice v Čechách | 17.20 | 17.21 | |||
Proboštov | x | 17.23 | 17.23 | ||
Ústí nad Labem západ | 17.36 | 17.37 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.40 | 17.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci