Os 26806 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.41 | ||||
Litvínov město | x | 16.56 | 16.56 | ||
Louka u Litvínova | 16.58 | 16.59 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 17.01 | 17.01 | ||
Osek město | 17.07 | 17.07 | |||
Horní Háj | x | 17.11 | 17.11 | ||
Hrob | 17.15 | 17.15 | |||
Střelná v Krušných horách | x | 17.19 | 17.19 | ||
Dubí | 17.27 | 17.33 | |||
Mikulov v Krušných horách | x | 17.41 | 17.41 | ||
Mikulov-Nové Město | x | 17.48 | 17.48 | ||
Moldava v Krušných horách | 17.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci