Os 25915 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rudná u Prahy | 11.35 | ||||
Chýně jih | x | 11.38 | 11.38 | ||
Chýně | x | 11.39 | 11.39 | ||
Hostivice-Litovice | x | 11.41 | 11.41 | ||
Hostivice-U hřbitova | x | 11.43 | 11.43 | ||
Hostivice | 11.47 | 11.55 | |||
Hostivice-Sadová | x | 11.58 | 11.58 | ||
Praha-Zličín | 12.01 | 12.02 | |||
Praha-Stodůlky | x | 12.06 | 12.06 | ||
Praha-Cibulka | x | 12.08 | 12.08 | ||
Praha-Waltrovka | x | 12.11 | 12.11 | ||
Praha-Žvahov | x | 12.14 | 12.14 | ||
Praha-Smíchov Na Knížecí | 12.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci