Os 2571 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 21.35 | ||||
Kolín-Zálabí | 21.37 | 21.37 | |||
Veltruby | 21.41 | 21.41 | |||
Velký Osek | 21.44 | 21.45 | |||
Libice nad Cidlinou | 21.47 | 21.48 | |||
Poděbrady | 21.52 | 21.53 | |||
Velké Zboží | 21.56 | 21.56 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 22.02 | 22.06 | |||
Kamenné Zboží | 22.10 | 22.10 | |||
Kostomlaty nad Labem | 22.14 | 22.14 | |||
Stratov | 22.18 | 22.18 | |||
Ostrá | 22.20 | 22.20 | |||
Lysá nad Labem | 22.24 | 22.25 | |||
Čelákovice-Jiřina | 22.31 | 22.31 | |||
Čelákovice | 22.33 | 22.34 | |||
Mstětice | 22.39 | 22.39 | |||
Zeleneč | 22.41 | 22.41 | |||
Praha-Horní Počernice | 22.45 | 22.46 | |||
Praha-Vysočany | 22.54 | 22.55 | |||
Praha hlavní nádraží | 23.02 | 23.08 | |||
Praha-Vršovice | 23.12 | 23.13 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 23.16 | 23.17 | |||
Praha-Hostivař | 23.21 | 23.22 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 23.24 | 23.25 | |||
Praha-Uhříněves | 23.27 | 23.28 | |||
Praha-Kolovraty | 23.31 | 23.31 | |||
Říčany | 23.34 | 23.35 | |||
Světice | 23.38 | 23.39 | |||
Strančice | 23.42 | 23.43 | |||
Mnichovice | 23.46 | 23.46 | |||
Mirošovice u Prahy | 23.49 | 23.50 | |||
Senohraby | 23.52 | 23.52 | |||
Čtyřkoly | 23.56 | 23.56 | |||
Pyšely | 23.58 | 23.59 | |||
Čerčany | 0.01 | 0.02 | |||
Mrač | 0.04 | 0.04 | |||
Benešov u Prahy | 0.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci