Os 2563 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.08 | ||||
Praha-Vršovice | 20.12 | 20.13 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 20.16 | 20.17 | |||
Praha-Hostivař | 20.21 | 20.22 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 20.24 | 20.25 | |||
Praha-Uhříněves | 20.27 | 20.28 | |||
Praha-Kolovraty | 20.31 | 20.31 | |||
Říčany | 20.34 | 20.35 | |||
Světice | 20.38 | 20.39 | |||
Strančice | 20.42 | 20.43 | |||
Mnichovice | 20.46 | 20.46 | |||
Mirošovice u Prahy | 20.49 | 20.50 | |||
Senohraby | 20.52 | 20.52 | |||
Čtyřkoly | 20.56 | 20.56 | |||
Pyšely | 20.58 | 20.59 | |||
Čerčany | 21.01 | 21.02 | |||
Mrač | 21.04 | 21.04 | |||
Benešov u Prahy | 21.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci