Os 2508 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 5.49 | ||||
Mrač | 5.55 | 5.55 | |||
Čerčany | 5.58 | 5.59 | |||
Pyšely | 6.01 | 6.01 | |||
Čtyřkoly | 6.03 | 6.04 | |||
Senohraby | 6.07 | 6.08 | |||
Mirošovice u Prahy | 6.10 | 6.10 | |||
Mnichovice | 6.13 | 6.14 | |||
Strančice | 6.17 | 6.18 | |||
Světice | 6.21 | 6.21 | |||
Říčany | 6.24 | 6.25 | |||
Praha-Kolovraty | 6.28 | 6.29 | |||
Praha-Uhříněves | 6.32 | 6.32 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 6.34 | 6.35 | |||
Praha-Hostivař | 6.37 | 6.38 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 6.42 | 6.43 | |||
Praha-Vršovice | 6.47 | 6.48 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci