Os 25053 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravany | 15.06 | ||||
Bořice | x | 15.11 | 15.11 | ||
Hrochův Týnec | 15.14 | 15.15 | |||
Vejvanovice | x | 15.20 | 15.20 | ||
Úhřetice | x | 15.22 | 15.22 | ||
Tuněchody | x | 15.25 | 15.25 | ||
Chrudim město | 15.32 | 15.34 | |||
Chrudim | 15.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci