..: Trasa vlaku Os 24921 - JŘ 2016 :..
Os 24921
Řazení vlaku: 810 + 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Velké Meziříčí   5.18 
  Velké Meziříčí zastávka  5.20 5.23 
  Oslavice x5.27 5.27 
  Oslavička x5.31 5.31 
  Vlčatín x5.34 5.34 
  Rudíkov  5.36 5.37 
  Budišov u Třebíče  5.44 5.46 
  Kojatín x5.51 5.51 
  Pozďatín x5.53 5.53 
  Studenec  5.57  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster