Os 24769 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 22.30 | ||||
Třebovice v Čechách | 22.36 | 22.37 | |||
Anenská Studánka | x | 22.44 | 22.44 | ||
Trpík | x | 22.47 | 22.47 | ||
Mladějov na Moravě | 22.51 | 22.51 | |||
Kunčina | x | 22.59 | 22.59 | ||
Moravská Třebová | 23.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci