Os 2429 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 18.23 | ||||
Hlízov | x | 18.30 | 18.30 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.34 | 18.35 | |||
Kutná Hora-Sedlec | x | 18.39 | 18.39 | ||
Kutná Hora město | 18.42 | 18.43 | |||
Kutná Hora předměstí | x | 18.46 | 18.46 | ||
Poličany | x | 18.50 | 18.50 | ||
Malešov | 18.54 | 18.55 | |||
Bykáň | x | 18.59 | 18.59 | ||
Týniště | x | 19.00 | 19.00 | ||
Krasoňovice | x | 19.03 | 19.03 | ||
Bahno | x | 19.06 | 19.06 | ||
Předbořice | x | 19.08 | 19.08 | ||
Černíny | x | 19.12 | 19.12 | ||
Štipoklasy | x | 19.14 | 19.14 | ||
Zbraslavice | 19.18 | 19.19 | |||
Hodkov | x | 19.26 | 19.26 | ||
Hodkov zastávka | x | 19.29 | 19.29 | ||
Želivec | x | 19.34 | 19.34 | ||
Zruč nad Sázavou | 19.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci