Os 2421 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 13.55 | ||||
Kutná Hora hlavní nádraží | 14.05 | 14.06 | |||
Kutná Hora-Sedlec | x | 14.10 | 14.10 | ||
Kutná Hora město | 14.13 | 14.14 | |||
Kutná Hora předměstí | x | 14.17 | 14.17 | ||
Poličany | x | 14.21 | 14.21 | ||
Malešov | 14.25 | 14.26 | |||
Bykáň | x | 14.30 | 14.30 | ||
Týniště | x | 14.31 | 14.31 | ||
Krasoňovice | x | 14.34 | 14.34 | ||
Bahno | x | 14.37 | 14.37 | ||
Předbořice | x | 14.39 | 14.39 | ||
Černíny | x | 14.43 | 14.43 | ||
Štipoklasy | x | 14.45 | 14.45 | ||
Zbraslavice | 14.49 | 14.50 | |||
Hodkov | x | 14.57 | 14.57 | ||
Hodkov zastávka | x | 15.00 | 15.00 | ||
Želivec | x | 15.05 | 15.05 | ||
Zruč nad Sázavou | 15.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci