Os 23226 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 20.07 | ||||
Brumov střed | x | 20.11 | 20.11 | ||
Brumov | 20.13 | 20.14 | |||
Návojná | x | 20.16 | 20.16 | ||
Valašské Klobouky | 20.23 | 20.24 | |||
Poteč | x | 20.27 | 20.27 | ||
Valašské Příkazy | x | 20.30 | 20.30 | ||
Horní Lideč | 20.34 | 20.36 | |||
Lidečko ves | x | 20.39 | 20.39 | ||
Lidečko | x | 20.42 | 20.42 | ||
Lužná u Vsetína | x | 20.45 | 20.45 | ||
Valašská Polanka | 20.47 | 20.48 | |||
Leskovec | x | 20.51 | 20.51 | ||
Vsetín | 20.57 | 20.58 | |||
Jablůnka | 21.04 | 21.04 | |||
Bystřička | x | 21.09 | 21.09 | ||
Brňov | x | 21.13 | 21.13 | ||
Valašské Meziříčí | 21.18 | 21.22 | |||
Branky na Moravě | 21.28 | 21.28 | |||
Police u Valašského Meziříčí | 21.32 | 21.32 | |||
Kunovice-Loučka | 21.37 | 21.38 | |||
Podhradní Lhota | 21.40 | 21.41 | |||
Osíčko | 21.46 | 21.46 | |||
Loukov | x | 21.50 | 21.50 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 21.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci