..: Trasa vlaku Os 23224 - JŘ 2016 :..
Os 23224
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vlárský průsmyk   17.56 
  Svatý Štěpán x17.58 17.58 
  Bylnice  18.03 18.07 
  Brumov střed x18.11 18.11 
  Brumov  18.13 18.14 
  Návojná x18.16 18.16 
  Valašské Klobouky  18.23 18.24 
  Poteč x18.27 18.27 
  Valašské Příkazy x18.30 18.30 
  Horní Lideč  18.34 19.25 
  Lidečko ves x19.28 19.28 
  Lidečko x19.31 19.31 
  Lužná u Vsetína x19.34 19.34 
  Valašská Polanka  19.36 19.37 
  Leskovec x19.40 19.40 
  Vsetín  19.46  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster