Os 20978 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.05 | ||||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 18.10 | 18.10 | ||
Františkovy Lázně | 18.11 | 18.12 | |||
Žírovice-Seníky | x | 18.17 | 18.17 | ||
Vojtanov | 18.22 | 18.23 | |||
Plesná | x | 18.31 | 18.31 | ||
Bad Brambach | 18.35 | 18.36 | |||
Adorf (Vogtl) | 18.55 | 18.56 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 19.07 | 19.08 | |||
Weischlitz | 19.17 | 19.18 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 19.28 | 19.29 | |||
Zwickau (Sachs) Hbf | 20.22 | 20.23 | |||
Zwickau Zentrum | 20.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci