..: Trasa vlaku Os 2071 - JŘ 2016 :..
Os 2071
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou   21.36 
  Skochovice x21.38 21.38 
  Měchenice x21.41 21.41 
  Bojov x21.52 21.52 
  Bojanovice x21.55 21.55 
  Čisovice  21.59 21.59 
  Rymaně x22.05 22.05 
  Mníšek pod Brdy  22.07 22.08 
  Nová Ves pod Pleší x22.13 22.13 
  Malá Hraštice x22.18 22.18 
  Mokrovraty x22.24 22.24 
  Stará Huť x22.30 22.30 
  Dobříš  22.32  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster