..: Trasa vlaku Os 2053 - JŘ 2016 :..
Os 2053
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  8.42 8.55 
  Praha-Vršovice  8.59 9.00 
  Praha-Kačerov  9.04 9.04 
  Praha-Krč  9.06 9.07 
  Praha-Braník  9.11 9.11 
  Praha-Modřany zastávka x9.14 9.14 
  Praha-Komořany x9.17 9.17 
  Praha-Zbraslav x9.21 9.21 
  Dolní Břežany-Jarov x9.25 9.25 
  Vrané nad Vltavou  9.28 9.31 
  Skochovice x9.33 9.33 
  Měchenice x9.36 9.36 
  Klínec x9.42 9.42 
  Bojov x9.47 9.47 
  Bojanovice x9.50 9.50 
  Čisovice  9.54 9.54 
  Rymaně x10.00 10.00 
  Mníšek pod Brdy  10.02 10.03 
  Nová Ves pod Pleší x10.08 10.08 
  Malá Hraštice x10.13 10.13 
  Mokrovraty x10.19 10.19 
  Stará Huť x10.25 10.25 
  Dobříš  10.27  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster