Os 20207 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 7.08 | ||||
Lípa nad Orlicí | 7.10 | 7.10 | |||
Čestice | 7.14 | 7.14 | |||
Častolovice | 7.17 | 7.20 | |||
Častolovice zastávka | 7.22 | 7.22 | |||
Synkov | 7.25 | 7.25 | |||
Slemeno | 7.28 | 7.28 | |||
Rychnov nad Kněžnou | 7.33 | 7.34 | |||
Rychnov nad Kněžnou zastávka | 7.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci