Os 2018 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 18.59 | ||||
Stará Huť | x | 19.02 | 19.02 | ||
Mokrovraty | x | 19.07 | 19.07 | ||
Malá Hraštice | x | 19.13 | 19.13 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 19.18 | 19.18 | ||
Mníšek pod Brdy | 19.24 | 19.24 | |||
Rymaně | x | 19.26 | 19.26 | ||
Čisovice | 19.32 | 19.32 | |||
Bojanovice | x | 19.36 | 19.36 | ||
Bojov | x | 19.39 | 19.39 | ||
Měchenice | x | 19.50 | 19.50 | ||
Skochovice | x | 19.53 | 19.53 | ||
Vrané nad Vltavou | 19.56 | 20.00 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 20.03 | 20.03 | ||
Praha-Zbraslav | x | 20.07 | 20.07 | ||
Praha-Komořany | x | 20.11 | 20.11 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 20.14 | 20.14 | ||
Praha-Braník | 20.18 | 20.19 | |||
Praha-Krč | 20.22 | 20.23 | |||
Praha-Kačerov | 20.25 | 20.25 | |||
Praha-Vršovice | 20.30 | 20.31 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.35 | 20.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci