..: Trasa vlaku Os 2018 - JŘ 2016 :..
Os 2018
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   18.59 
  Stará Huť x19.02 19.02 
  Mokrovraty x19.07 19.07 
  Malá Hraštice x19.13 19.13 
  Nová Ves pod Pleší x19.18 19.18 
  Mníšek pod Brdy  19.24 19.24 
  Rymaně x19.26 19.26 
  Čisovice  19.32 19.32 
  Bojanovice x19.36 19.36 
  Bojov x19.39 19.39 
  Měchenice x19.50 19.50 
  Skochovice x19.53 19.53 
  Vrané nad Vltavou  19.56 20.00 
  Dolní Břežany-Jarov x20.03 20.03 
  Praha-Zbraslav x20.07 20.07 
  Praha-Komořany x20.11 20.11 
  Praha-Modřany zastávka x20.14 20.14 
  Praha-Braník  20.18 20.19 
  Praha-Krč  20.22 20.23 
  Praha-Kačerov  20.25 20.25 
  Praha-Vršovice  20.30 20.31 
  Praha hlavní nádraží  20.35 20.39 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster