..: Trasa vlaku Os 2002 - JŘ 2016 :..
Os 2002
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   4.40 
  Stará Huť x4.43 4.43 
  Mokrovraty x4.48 4.48 
  Malá Hraštice x4.54 4.54 
  Nová Ves pod Pleší x4.59 4.59 
  Mníšek pod Brdy  5.05 5.10 
  Rymaně x5.12 5.12 
  Čisovice  5.17 5.18 
  Bojanovice x5.21 5.21 
  Bojov x5.24 5.24 
  Měchenice x5.35 5.35 
  Skochovice x5.38 5.38 
  Vrané nad Vltavou  5.41 5.42 
  Dolní Břežany-Jarov x5.45 5.45 
  Praha-Zbraslav  5.48 5.51 
  Praha-Komořany x5.54 5.54 
  Praha-Modřany zastávka x5.57 5.57 
  Praha-Braník  6.01 6.02 
  Praha-Krč  6.05 6.07 
  Praha-Kačerov  6.09 6.09 
  Praha-Vršovice  6.14 6.15 
  Praha hlavní nádraží  6.19  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster