Vlak 20016 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hanušovice | 14.06 | ||||
Vlaské | 14.12 | 14.14 | |||
Podlesí | 14.21 | 14.23 | |||
Červený Potok | 14.35 | 14.39 | |||
Prostřední Lipka | 14.43 | 14.45 | |||
Dolní Lipka | 14.51 | 15.11 | |||
Lichkov | 15.20 | 16.14 | |||
Mladkov | 16.19 | 16.20 | |||
Těchonín | 16.26 | 16.27 | |||
Jablonné nad Orlicí | 16.38 | 16.39 | |||
Letohrad | 16.52 | 17.18 | |||
Dolní Dobrouč | 17.23 | 17.24 | |||
Lanšperk | 17.29 | 17.30 | |||
Dolní Libchavy | 17.36 | 17.37 | |||
Ústí nad Orlicí | 17.42 | 17.56 | |||
Ústí nad Orlicí město | 17.58 | 17.59 | |||
Česká Třebová | 18.13 |
jede v (6) od 11.VI. do 17.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci