Os 19903 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 5.05 | ||||
Beroun-Závodí | 5.07 | 5.08 | |||
Vráž u Berouna | 5.14 | 5.14 | |||
Loděnice | 5.18 | 5.19 | |||
Nučice zastávka | x | 5.25 | 5.25 | ||
Nučice | 5.27 | 5.28 | |||
Rudná zastávka | x | 5.30 | 5.30 | ||
Rudná u Prahy | 5.32 | 5.34 | |||
Jinočany | x | 5.36 | 5.36 | ||
Zbuzany | x | 5.38 | 5.38 | ||
Praha-Řeporyje | 5.41 | 5.42 | |||
Praha-Holyně | x | 5.45 | 5.45 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 5.49 | 5.49 | ||
Praha-Smíchov | 5.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci