Vlak 1978 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.22 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 8.25 | 8.27 | |||
Vejprnice | 8.34 | 8.37 | |||
Nýřany | 8.42 | 8.46 | |||
Stod | 8.56 | 8.58 | |||
Holýšov | 9.05 | 9.07 | |||
Staňkov | 9.13 | 9.15 | |||
Horšovský Týn | 9.32 | 9.33 | |||
Poběžovice | 9.46 | 9.47 | |||
Hostouň | 9.57 | 9.58 | |||
Bělá nad Radbuzou | 10.07 | 10.08 | |||
Třemešné pod Přimdou | 10.16 | 10.17 | |||
Stráž u Tachova | 10.31 | 10.32 | |||
Bor | 10.41 | 10.42 | |||
Staré Sedliště | 10.50 | 10.51 | |||
Tachov | 11.12 | 11.28 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 11.46 | 11.48 | |||
Chodová Planá | 11.53 |
jede 20.VIII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci