Sp 1974 „Sloupečník“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.44 | ||||
Bílovice nad Svitavou | 15.52 | 15.53 | |||
Adamov | 15.59 | 16.00 | |||
Blansko | 16.07 | 16.09 | |||
Blansko město | 16.11 | 16.12 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.21 | 16.23 | |||
Letovice | 16.29 | 16.31 | |||
Rozhraní | 16.35 | 16.36 | |||
Moravská Chrastová | 16.39 | 16.39 | |||
Březová nad Svitavou | 16.41 | 16.42 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 16.44 | 16.45 | |||
Hradec nad Svitavou | 16.51 | 16.51 | |||
Svitavy-Lány | 16.54 | 16.55 | |||
Svitavy | 16.57 | 17.00 | |||
Opatovec | 17.03 | 17.04 | |||
Opatov | 17.06 | 17.07 | |||
Semanín | 17.10 | 17.10 | |||
Česká Třebová | 17.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci