Sp 1969 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + B249 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.58 | ||||
Nezvěstice | 15.12 | 15.13 | |||
Blovice | 15.19 | 15.21 | |||
Nepomuk | 15.29 | 15.30 | |||
Mileč | 15.34 | 15.34 | |||
Nekvasovy | 15.37 | 15.37 | |||
Kovčín | 15.40 | 15.40 | |||
Pačejov | 15.43 | 15.43 | |||
Jetenovice | 15.48 | 15.48 | |||
Velký Bor | 15.52 | 15.52 | |||
Horažďovice předměstí | 15.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci