Os 19404 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 6.36 | ||||
Čelákovice zastávka | x | 6.39 | 6.39 | ||
Lázně Toušeň | x | 6.44 | 6.44 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 6.50 | 6.50 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 6.52 | 6.52 | ||
Brandýs nad Labem | 6.54 | 7.02 | |||
Polerady nad Labem | x | 7.07 | 7.07 | ||
Kostelec nad Labem | x | 7.11 | 7.11 | ||
Jiřice | x | 7.16 | 7.16 | ||
Lobkovice | x | 7.19 | 7.19 | ||
Neratovice město | 7.22 | 7.22 | |||
Neratovice | 7.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci