Os 19147 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 15.18 | ||||
Myslíč | x | 15.23 | 15.23 | ||
Struhařov | x | 15.26 | 15.26 | ||
Dobříčkov | x | 15.30 | 15.30 | ||
Postupice | 15.34 | 15.35 | |||
Městečko u Benešova | x | 15.38 | 15.38 | ||
Lhota Veselka | x | 15.41 | 15.41 | ||
Domašín | x | 15.45 | 15.45 | ||
Znosim | x | 15.52 | 15.52 | ||
Vlašim | 15.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci